פרסונליזציה של תוספי תזונה
טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

חברת אלטמן, המובילה בישראל את תחום תוספי התזונה, תקיים לראשונה האקתון העוסק במציאת פתרונות חדשניים להתאמת צריכה אישית וייעודית של תוספי תזונה.

אנחנו מזמינים אתכם למרתון של חשיבה יצירתית ועשייה, אשר בסופו ניצור ביחד את הפתרון הטוב ביותר להתאמה אישית וייעודית של תוספי תזונה, נעזור לאלפי צרכנים בישראל, נקדם שימוש נכון יותר בתוספים ונוביל מהפכה אמיתית בתחום.

האתגר

מיליוני צרכנים ברחבי העולם בוחרים להשתמש בתוספים מדי יום על מנת לשפר את בריאותם. בשנים האחרונות, עם קדמת המחקר והטכנולוגיה, אנו יודעים ומבינים שכולנו שונים: לכל אחד מאתנו פרופיל רפואי ספציפי, התמודדות אינדיבידואלית עם מצבים רפואיים שונים, אורחות חיים מבודלים ומטרות שונות. לכן דרושה הכוונה ומורה נבוכים בתחום:
מה הכי נכון לי לצרוך? ולא פחות חשוב – כמה, איך ומתי?

נפגש ביום חמישי בבוקר ונתחלק לקבוצות עבודה. בשעה 09:30 השעון יתחיל לרוץ לאחור,
למשך 24 שעות בדיוק. כל קבוצה תחשוב על המטרה ותיצור ביחד תכנית לפרסונליזציה של תוספי תזונה.

תנאים מקדימים לפתרונות שיוצעו:

  • הפתרונות לא יכילו שינויים בהרכב המוצרים הקיימים (ניתן לשנות אופן נטילה ומינונים).
  • הפתרונות יכולים להכיל שילוב מוצרים קיימים באריזות חדשות.
  • שוק תוספי התזונה פועל תחת רגולציה של משרד הבריאות.
  • הפתרונות והשירותים המוצעים בהאקתון יצטרכו לעמוד בתנאי הרגולציה
    (מידע ספציפי יינתן למשתתפים באירוע).

למי כדאי להגיע?

יזמים, רופאים/ות, רוקחים/ות, דיאטנים/ות, צרכנים, מטפלים/ות, אנשי פיתוח וטכנולוגיה, שיווק, עיצוב, מוצר ו-Data.

שירות "אלטמן אישי"

באירוע תוכלו לקבל שירות נוסף חינם: התאמת תוספי תזונה עם דיאטנית קלינית. יש לכם תוצאות בדיקות דם מחצי השנה האחרונה? תביאו!

להרשמה לחצו כאן

מידע נוסף

מהם תוספי תזונה?

קטגוריית תוספי התזונה כוללת מגוון רחב של מוצרים: ויטמינים, מינרלים, פרוביוטיקה לסוגיה, חומצות אמינו, צמחי מרפא ועוד. צריכת תוספי תזונה מומלצת במספר מצבים: בעקבות חסרים תזונתיים כגון ברזל ו-B12, לאורך מעגל החיים כגון היריון ולידה ובמצבים בריאותיים שונים כגון בעיות בעיכול וכאבי מפרקים. צורות המתן העיקריות בתוספי תזונה הן כמוסות, טבליות וטיפות. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב יותר של צורות מתן כגון אבקות, משקאות, דובוני גומי וטבליות לעיסה. המוצרים נמכרים ברשתות הפארמה, בתי מרקחת ובתי טבע.

שוק תוספי התזונה (VMS) בעולם מוערך ב-276B דולר וצומח בקצב של 5%. בארץ השוק צומח בקצב דומה ומוערך בכ-900 מיליון ש"ח.

מהי פרסונליזציה?

רפואה מותאמת אישית היא אחת המגמות המרכזיות בתחום הבריאות. עם התקדמות המחקר בנושא עולה תמונה בהירה על חשיבות ההתאמה האישית ברפואה, התאמת תרופות לפי מדדים בריאותיים ייחודיים, גנטיקה ואורח חיים. גם בתחום התזונה מתקבלות עדויות קליניות על החשיבות בתזונה מותאמת אישית. במחקרים רבים נמצא כי התאמה של תוספי תזונה לכל אדם, על פי מצב בריאותו, בחינה של אורח חייו ודפוסי התנהגותו מובילה לשימוש נכון יותר בתוספים ולמיקסום האפקטיביות במניעה, בריאות ואיכות חיים.

אלטמן כחברה מובילה בתחום תוספי תזונה, מעוניינת לפתח מוצרים ושירותים פרסונליים למען קידום התחום ויצירת שימוש נכון, מושכל ואפקטיבי יותר במוצריה. האקתון זה, בא לשתף את הציבור ומומחי הידע בתחומים השונים, כדי ליצור יחד את החדשנות של המחר בתחום פרסונליזציה של תוספי תזונה.

ינואר 18 2018

פרטים

התחלה: 18 בינואר, 2018 @ 8:00 am
סיום: 19 בינואר, 2018 @ 5:00 pm
קטגוריות אירוע:
תגיות אירוע, , , , ,
אתר בקרו באתר ההקאתון

מקום

WeWork HaZerem

הפלך 7
תל אביב, Israel

+ מפת גוגל