האקת-הון: ביטוח וחיסכון
טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר ומנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב הודיעו היום על האקתון ראשון מסוגו בהובלת רגולטור פיננסי, לקידום החדשנות הטכנולוגית בתחומי הפנסיה והביטוח. המקומות הראשונים יזכו בפרסים כספיים בשווי אלפי ש"ח.

ההאקתון ייערך ב-6-7 בנובמבר 2017 במתחם הכנסים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

מטרת המיזם היא לסייע ליזמים ישראלים להבין את האתגרים העומדים בפני ענפי הפנסיה והביטוח ולייצר חיבורים משמעותיים בין סטארטאפים לתעשייה כדי לקדם  פתרונות, שיסייעו לציבור החוסכים והמבוטחים ולהביא לשיפור ההתייעלות התפעולית בחברות.

העיסוק ב-InsurTech וב-PensionTech (טכנולוגיות הביטוח והפנסיה) נמצא במגמת עלייה בעולם בשנים האחרונות וכולל מספר שחקנים גלובליים המגיעים מישראל. כדי לקדם תחום זה וליצור הזדמנויות רבות יותר לחברות הביטוח והפנסיה וליזמים בתחום, אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהאקתון. מטרת הפרויקט היא לסייע ליזמים בישראל להבין את האתגרים הקיימים בשוק הפנסיה והביטוח, ולחברם לתעשייה זו כדי ליצור הזדמנויות לשיתוף פעולה פוטנציאלי בינם ובין גורמים מובילים בתחום.

מה תקבלו?
רשימת אתגרים קיימים
הזדמנויות לשיתוף פעולה עם השוק הישראלי
שעות משרד עם מנטורים ומומחים
גישה לנתונים
מנטורים לפיתוח עסקי וטכנולוגי
יומיים של אירוע ממוקד
פרסים נהדרים!

כדי שהתהליך יהיה אפקטיבי ככל הניתן, נבנתה רשימת אתגרים יחד עם מומחים מעולמות אלו ועם מגוון גופים מהמגזר הציבורי והפרטי אשר מהווה את הבסיס להאקתון. לאחר שתרשמו ותתקבלו להשתתפות בהאקתון, נתאים עבורכם מנטורים ומומחים לאתגר הנבחר, נספק לכם נתונים רלוונטיים (במידה וניתן) ונסייע לכם לאתר חברי צוות נוספים (במידה ויש צורך).

לרשימת האתגרים לחצו כאן

המשתתפים שיסיימו במקומות הראשונים יזכו בפרסים הבאים:
מקום ראשון: 18,000 ₪ מטעם רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון + 5,000 ₪ וחדר עבודה לשלושה חודשים (כולל טלפון ומחשב) מטעם הבורסה לניירות ערך
מקום שני: 8,000 ₪ מטעם הרשות + 2,000 ₪ מטעם הבורסה
מקום שלישי: 4,000 ₪ מטעם הרשות + 1,000 ₪ מטעם הבורסה

המיזם צפוי להוות בסיס לשת"פ בין התעשייה למפתחים ויזמים, שיניבו את מוצרי העתיד בתחום הפנסיה והביטוח.

דורית סלינגר: "קיומו של האקתון ייחודי זה הוא צעד נוסף במאמצינו לקדם חדשנות ודיגיטציה בתחומי הפנסיה והביטוח לטובת מבוטחים וחוסכים ולאפשר התייעלות בדרך עבודתם של מבטחים וגופים מנהלים. הפתרונות לאתגרים, שהצבנו, צפויים להגדיר מחדש את תרבות הצריכה של הפנסיה והביטוח ולסייע לצרכנים למצות את זכויותיהם".

איתי בן זאב: "כארגון המקדם חדשנות ושימוש בפלטפורמות דיגיטליות ומאמין בחשיבות הגברת הנגישות של ידע וכלים פיננסיים לקהל רחב, אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רשות שוק ההון בקיום ההאקתון הראשון מסוגו בישראל. אנו קוראים ליזמים לקחת חלק בפרויקט חשוב זה ומאמינים, שהרעיונות והפתרונות החדשים, שייוולדו במסגרתו, יביאו לשינוי אמיתי בקרב ציבור החוסכים והמבוטחים בישראל".

מה הקריטריונים לבחירת משתתפי ההאקתון?

  • יכולות טכנולוגיות או מומחיות בתחום – ההאקתון הוא אירוע טכנולוגי. אנשים שאינם בעלי ידע טכנולוגי יכולים להצטרף אם יש להם ניסיון בתעשיות הפנסיה ו/או הביטוח.
  • הבנה בסיסית ביזמות ובחדשנות – המשתתפים צריכים להבין את התהליך ואת מטרות האירוע – בניית פתרונות טכנולוגיים לאתגרים עסקיים.
  • נכונות לעבוד בצוות ולהשתתף באירוע בצורה נעימה וחברתית וכחלק מקהילה הולכת וגדלה.
נובמבר 06 2017

פרטים

התחלה: 6 בנובמבר, 2017 @ 8:00 am
סיום: 7 בנובמבר, 2017 @ 5:00 pm
קטגוריות אירוע:
אתר בקרו באתר ההקאתון

מקום

מתחם הכנסים של הבורסה לניירות ערך

אחוזת בית 2
תל אביב, Israel

+ מפת גוגל