טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

על האירוע: פיתוח מענים שיסייעו לאזרחים ותיקים להשתלב בשוק העבודה.
אנשים היוצאים לפנסיה הינם בעלי יכולת ורצון להמשיך לתרום לקהילה ולכלכלה, בעולם העבודה המשתנה והעלייה בתוחלת החיים ואיכותם, גיל הפנסיה הוא כבר מזמן לא תמרור עצור לעולם העבודה.

גם אתם יכולים
אנו מזמינים אתכם למרתון של 10 שעות רצופות, בו תפתחו בקבוצות מענים חדשניים ופתרונות יחד ולמען שילוב אזרחים ותיקים בתעסוקה. במטרה לשפר את איכות חייהם ורמת הכנסתם.
תפתחו בקבוצות מגוון תכניות עבודה, אשר מהן תבחר תכנית אחת שתאומץ ע"י מינהל הרווחה והשירותים החברתיים של עיריית נתניה כפיילוט, וכהמשך ע"י משרד הרווחה והשירותים החברתיים הארצי.

במהלך 10 שעות (7 שעות עשייה נטו) תעבדו בקבוצות של 6 עד 8 משתתפים על פיתוח / יצירת מתווה העבודה שלכם למען ויחד עם אזרחים ותיקים, תכירו מנטורים – מומחים בתחומם, שנרתמו למען אירוע זה, ותעברו הרצאות מעשיות על תחום הזקנה בכלל ועל תכניות עבודה עבור זקנה בפרט.

אנו נספק לכם כלי עזר שיעזרו לכם לכתוב וליצור תכניות עבודה פורצות דרך מעבר לכל דמיון. אנו נרכיב את הצוותים בשבילכם. כל צוות יהיה מורכב מארבעה מגזרים שונים: 1) המגזר העסקי. 2) אזרחים ותיקים. 3) סטודנטים מהמכללה האקדמית נתניה. 4) עמותות וארגונים חברתיים.

אנו מאמינים שחיבור בין ארבעת מגזרים אלה, תוך כדי שילובם של המנטורים במהלך האירוע ואנשי העזר הנוספים, ייצור תכניות מהפכניות – פורצות דרך. זה הזמן שלכם להשפיע. (אנו נספק מספר ארוחות איכותית במשך כל האירוע).

מספר המקומות מוגבל. לאירוע יתקבלו רק 80 משתתפים. לאחר שהגשתם מועמדות באמצעות מילוי טופס ההרשמה ושליחתו, עליכם להמתין לקבלת אימייל המאשר את השתתפותכם בהאקתון.

זאת ההזדמנות שלכם להירתם למען מרתון זה, במטרה לחולל שינוי לטובתכם ולטובת האזרחים ותיקים ולהשאיר חותם לאומי – קבוצתי. תוך כדי האירוע תתקיים תחרות בין הקבוצות. הקבוצות עם התוצר האיכותי ביותר (ע"פ מספר מדדים שנקבעו) יזכו בהוקרה וקרדיט על עשייה חברתית מבורכת.

הקהילה מרוויחה – כולנו מרוויחים
* פרסי הוקרה לצוותים המשתתפים
* קרדיט על עשייה חברתית לצוותים הזוכים

נובמבר 26 2017

פרטים

תאריך: 26 בנובמבר, 2017
זמן: 9:00 am - 7:00 pm
קטגוריות אירוע: ,
תגיות אירוע, , , ,
אתר בקרו באתר ההקאתון

מקום

פלנתניה

שד׳ בן גוריון 168
נתניה, Israel

+ מפת גוגל