האקתון לגיל השלישי
טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

האקתון לגיל השלישי​​ – בואו להשפיע על איכות החיים של הקשישים בישראל!
​​​​​​​
המטרה:
פיתוח פתרונות להבנת הצרכים הרלוונטיים לבני הגיל השלישי ולמטפלים בהם, והצעת פתרונות ממשיים לשיפור איכות החיים של המזדקנים והזקנים בישראל.

האמצעים:
סטודנטים ומומחים מהמרכז האקדמי רופין, מהמכללה הטכנולוגית רו​פין ומהתעשיה הישראלית, ו-28 שעות של עבודה מרוכזת.

למה אתם עושים את זה?
אוכלוסיית הגיל השלישי הולכת וגדלה בישראל ובעולם המערבי בכלל. בתוך עולם שנע בקצב מהיר, חשוב לקדם גם את צרכיה של אוכלוסיית הזקנים והמזדקנים. סטודנטים וסטודנטיות שלנו, במרכז האקדמי רופין, שותפים בפעילויות שונות המערבות את האוכלוסיה המזדקנת והזקנה בישראל, כולל, כמובן, מפגש עמם כמטופלים בחדר הטיפול הפסיכולוגי. לאור היכרות זו, ומתוך רצון לתרום לקהילה בה אנו חיים, נרצה להעמיק בהבנת הצרכים הרלוונטיים לבני הגיל השלישי ולמטפלים בהם, ולהציע פתרונות ממשיים לשיפור איכות החיים של המזדקנים והזקנים בישראל.

איך אדע אם אני מתאימ/ה להשתתף?
​-אם את​ם רוצים ומאמינים שאפשר ליצור עולם נגיש ונעים יותר עבור אוכלוסיית הגיל השלישי
-​אם יש לכם יכולות באחד או יותר מהתחומים: עיצוב, ניהול צוות, פתרון בעיות, הנדסה, תוכנה, בניה, סיעוד, עבודה סוציאלית, מדעי ​החברה והקהילה
-אם אתם מו​כנים להיכנס לתהליך אינטנסיבי ורציני של עבודה על פתרונות
​​​אז – אנחנו מציעים שתצטרפו אלינו

האקתון 30-31/5/2019
מרגע הכינוס ביום חמישי בבוקר ועד רגע הסיום בשישי בצהריים, מטרתנו היא אחת: לתת לכם את התנאים הטובים ביותר להצלחה בפרוייקט, ואת החוויה המהנה והמפתחת ביותר. הבאנו מנטורים תותחים ועיצבנו מייקרספייס – חלל עבודה מיוחד. הציפיות שלנו מכם גבוהות ואנחנו מוכנים להתאמץ כדי שתעמדו בהן.

מאי 30 2019

פרטים

התחלה: 30 במאי @ 9:00 am
סיום: 31 במאי @ 11:00 am
קטגוריות אירוע: ,
תגיות אירוע, , , , ,
אתר בקרו באתר ההקאתון

מקום

רופין